Oferta

Nasze rusztowania na wynajem

W naszej ofercie posiadamy rusztowania fasadowe Plettac, rusztowania jezdne, przęsła ogrodzeniowe oraz siatki ochronne.

Wynajem

Wynajem rusztowań to atrakcyjna propozycja dla firm, nieposiadających własnego zaplecza sprzętowego w tym zakresie. Nie ponosząc wysokich kosztów jego zakupu możecie Państwo skorzystać z proponowanego przez naszą firmę wynajmu. Z pomocą udostępnianych przez nas rusztowań wykonanie prac budowlanych, instalacyjnych i montażowych przebiega sprawnie oraz bezpiecznie.

Najważniejszą zaletą wynajmu rusztowań jest bez wątpienia aspekt ekonomiczny. Koszt zakupu, magazynowania i transportu rusztowania jest zdecydowanie wyższy niż opcja jego wygodnego wynajmu. Decydując się na wypożyczenie rusztowania, otrzymujecie Państwo sprzęt odpowiednio konserwowany, serwisowany i magazynowany.

Montaż

Montaż rusztowań przeprowadzamy szybko i solidnie, dzięki czemu nie będzie opóźnień podczas prac budowlanych lub remontowych. Stosujemy system modularny, co sprawia, że bez problemów dopasowujemy kształt konstrukcji do danego budynku, bez względu na jego konstrukcję lub wysokość. Oferujemy również obsługę rusztowania w miejscu prowadzonej realizacji. Po zakończeniu prac przyjeżdżamy aby zdemontować konstrukcję.

Zgodnie z obowiązującym prawem prace montażowe wykonywać mogą wyłącznie osoby dysponujące odpowiednimi uprawnieniami, takie właśnie zatrudniamy. Podejmując współpracę z nami, otrzymujecie Państwo kompleksową usługę.

Utrzymanie i konserwacja sprzętu

Udostępniamy konstrukcje odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie wilgoci. Najwyższą wagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa, dlatego przed wynajęciem rusztowania każdorazowo sprawdzamy stan techniczny wszystkich elementów. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję sprawnego i bezpiecznego produktu, któremu możecie Państwo zaufać.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
Data, godzina, miejsce, ilość o tym wszystkim decydujecie Państwo, my zajmujemy się resztą.

Menu